1680412

Anne Nilsson

(Sverige, Född 1953)
Anne Nilsson
(Sverige, Född 1953)

Vas/skål, Orrefors, 2000-tal.

Glas. Slipad dekor. Signerad Orrefors AN 4881 26. Diameter 25, höjd 24 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Formgivare

Auktionen avslutas
6 dagar 21 timmar
500
48
54
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 jan 14:36
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V13