Färgserigrafi på plexiglas, signerad EA 1/4. 136 x 100 cm.
Obetydliga repor.
Färgserigrafi på plexiglas, 2010, signerad 5/8. 136 x 100 cm.
Klubbat pris
3 200
306
347
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
10 jan 18:43
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
10 jan 18:42
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
9 jan 19:43
1 650 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
5 jan 11:20
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1