Maria Manuela Vintilescu

(Sverige, Född 1959)
Maria Manuela Vintilescu
(Sverige, Född 1959)

Utan titel (Kvinna med linne)

Färgserigrafi på plexiglas, signerad EA 1/4. 136 x 100 cm.

Obetydliga repor.

Färgserigrafi på plexiglas, 2010, signerad 5/8. 136 x 100 cm.

Klubbat pris
3 200
306
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
10 jan 18:43
3 200 SEK
10 jan 18:42
3 000 SEK
9 jan 19:43
1 650 SEK
5 jan 11:20
1 500 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13