Piet Hein & Bruno Mathsson, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1991.

Fanerad skiva. Förkromade spännben. Etikettmärkt. Längd 240 cm, bredd 120 cm, höjd 71 cm.

Ställvis omfattande slitage. Skiva med fläckar och märken.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 jan 11:36
3 000 SEK
5 jan 11:36
2 900 SEK
5 jan 10:48
2 700 SEK
5 jan 10:48
2 500 SEK
5 jan 10:42
2 400 SEK
4 jan 23:14
2 000 SEK
4 jan 11:39
1 000 SEK
4 jan 10:43
500 SEK
3 jan 19:22
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79