Klädhängare, ett par, "Dekorativ", Skoglunds metallgjuteri, Anderstorp, 1950/60-tal.

Furu. Fyra utfällbara krokar av mässing. Den ena etikettmärkt. Längd 57, höjd 16 cm.

Smärre slitage och märken. Enstaka, smärre avslag.

Klubbat pris
2 400
230
260
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
19 jan 12:27
2 400 SEK
19 jan 12:27
2 300 SEK
19 jan 12:27
2 200 SEK
19 jan 12:27
2 100 SEK
19 jan 12:26
2 000 SEK
19 jan 12:26
1 900 SEK
19 jan 12:26
1 800 SEK
19 jan 12:26
1 700 SEK
19 jan 12:26
1 600 SEK
19 jan 12:26
1 500 SEK
17 jan 20:34
1 400 SEK
14 jan 9:48
500 SEK
12 jan 22:54
300 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13