Skrivbordsuppsats, 3 delar, Mogens Ballin, Danmark, 1900-talets första hälft

Brons. Bestående av: skrivställ med bläckhorn, 32 x 32 cm, läskvagga, 17 x 10 cm, och skrin, 27,5 x 18 x 8 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Slitage. Spår av klistermärken och tejp.

1 000
96
108
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
9 jan 14:01
1 000 SEK