Matgrupp 11 dlr Barockstil 1920/30-tal Almgren & Plynning Helsingborg

Mörkbetsat trä med skuren och svarvad dekor, två utdragbara skivor à 65 cm vardera, ca 153x95x78 cm, fast stoppad tygklädd sits och rygg, sitthöjd ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Repor. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
3 100
296
336
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 jan 21:15
3 100 SEK
11 jan 21:15
3 000 SEK
11 jan 21:14
2 900 SEK
11 jan 21:14
2 700 SEK
11 jan 20:19
2 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13