David Rosén

(Sverige, 1910-1993)
David Rosén
(Sverige, 1910-1993)

Bokhyllor, 3 st, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Fanerade med mahogny. Byråer/skåp med lös hyllöverdel. Brickmärkta. Bredd 60 cm per del, djup totalt 40 cm, höjd 75 + 90 cm.

Slitage. Märken. Ställvis blekt. Repor.

Klubbat pris
4 000
382
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jan 21:17
4 000 SEK
11 jan 15:08
2 000 SEK
9 jan 23:24
1 500 SEK
9 jan 22:42
500 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13