Matbord, engelskt, George III-stil, 1900-talets andra hälft.

Delad bord av idegran. Fyrdelad pelarfot med tassfötter och hjultrissor. En iläggsskiva. Längd 170, bredd 106, höjd 75, total längd 214 cm.

Krackelyr. Repor. Fläckar.

300
29
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
5 jan 21:13
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13