"Sunset in Monument Valley" 2022 triptyk
Autosignerad och numrerad Bob Dylan 49/195, silkscreen med lager av akrylhartsbläck och penseldrag på kartong plus UV-lack, ca 101,5x44,5 cm vardera yttermått ca 150x114 cm
Ej examinerad ur ram.
Castle Fine Art Birmingham England.
Referensnummer 931438 samt QR-kod