Edin & Lina Kjellvertz, soffbord, "Sphere Sofa Table", formgivet för Dusty Deco.

Kvadratisk skiva av travertin. Sfäriska ben av mörkbetsad bok. 120 x 120 cm, höjd 35 cm.

Skiva med nagg och skador. Stenram saknas.

Auktionen avslutas
4 dagar 10 timmar
5 000
478
542
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
10 jan 21:25
5 000 SEK
9 jan 14:19
4 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - C2