Madeleine Pyk – en samling F769

Sørens Flenstedt, stolar 6 st, Sibast, Danmark, 1960-tal.

Stomme i ek med sits av flätad rotting. Sitthöjd ca 45 cm.

Ställvis slitage. Sitsar med skador. En rygg med lagning.

Klubbat pris
4 700
446
513
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
1 jan 18:19
4 700 SEK
1 jan 18:18
4 500 SEK
1 jan 18:18
4 500 SEK
1 jan 17:22
4 200 SEK
1 jan 17:16
4 000 SEK
1 jan 17:14
3 500 SEK
1 jan 17:13
2 200 SEK
1 jan 17:12
2 000 SEK
1 jan 12:21
1 200 SEK
31 dec 2025 4:26
1 100 SEK
27 dec 2025 18:42
1 000 SEK
26 dec 2025 10:25
400 SEK
26 dec 2025 2:11
350 SEK
25 dec 2025 22:39
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79