Skulptur, "The sky is the limit", glas, Kosta Boda.
Blåtonat glas med dekor av innesluten figure och glob. Signerad B. Vallien och numrerad 7520062 Kosta Boda samt märkt med etikett. Etsad inskription och lilla riksvapnet i botten. Höjd 31,5 cm.
Obetydligt ytslitage.