Mats Broberg & Johan Ridderstråle, nattduksbord, ett par, "Nati Tati", Asplund

Stomme av vitlackerad metall med ekskiva. Längd 45, bredd 40, höjd 55 cm

Smärre repor och märken. Bruksslitage.

Klubbat pris
7 200
683
782
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
31 dec 2025 16:21
7 200 SEK
8
31 dec 2025 16:21
7 000 SEK
31 dec 2025 16:20
6 800 SEK
8
31 dec 2025 16:19
6 600 SEK
31 dec 2025 16:19
6 600 SEK
8
31 dec 2025 16:19
6 400 SEK
31 dec 2025 16:19
6 200 SEK
8
31 dec 2025 16:19
6 000 SEK
31 dec 2025 16:19
5 800 SEK
8
31 dec 2025 16:19
5 600 SEK
31 dec 2025 16:18
5 400 SEK
31 dec 2025 10:20
5 200 SEK
31 dec 2025 10:19
5 000 SEK
31 dec 2025 10:19
4 800 SEK
31 dec 2025 0:08
4 600 SEK
30 dec 2025 16:43
4 400 SEK
30 dec 2025 16:34
4 200 SEK
27 dec 2025 21:49
4 000 SEK
26 dec 2025 15:41
3 500 SEK
25 dec 2025 21:58
3 200 SEK
25 dec 2025 19:37
3 000 SEK
25 dec 2025 17:24
2 500 SEK
25 dec 2025 10:36
1 500 SEK
24 dec 2025 22:46
1 000 SEK