Golvlampa, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft

Mässingsfärgad metall, ben klätt med konstläder. För en ljuspunkt. Etikettmärkt. Märkt FLB 7072. Höjd 150 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Märken. Repor.

700
66
76
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
7 jan 15:15
700 SEK