Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.

Fanerad med mahogny. Tre lådor. Beslag av mässing. Bredd 97, djup 46, höjd 82 cm.

Fanerskador. Märken. Två fothyllsor lösa. Nyckel saknas.

Klubbat pris
4 200
401
456
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8 jan 16:47
4 200 SEK
8 jan 16:47
4 000 SEK
8 jan 16:47
4 000 SEK
8 jan 13:55
3 700 SEK
8 jan 13:54
3 500 SEK
8 jan 13:54
3 500 SEK
8 jan 9:22
2 500 SEK
6 jan 21:25
750 SEK
4 jan 23:57
400 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13