Champagnekylare, Veuve Cliquot-Ponsardin, 1900-tal.

Vitmetall. Hänklar i form av druvklasar. Höjd 20,5, diameter 22 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
270
2 827
307
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 jan 17:51
270 EUR
14 jan 17:51
250 EUR
14 jan 17:51
250 EUR
13 jan 20:04
200 EUR
13 jan 20:04
190 EUR
10 jan 19:48
180 EUR
9 jan 15:42
110 EUR
9 jan 9:09
100 EUR
8 jan 12:56
60 EUR
8 jan 2:30
50 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13