Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

Ring, "Love", 18K vitguld med tre briljantslipade diamanter.

Signerad Cartier och numrerad NM9546. Storlek 47 enligt gravyr, totalvikt 7,6 g. Etui och certifikat medföljer.

Åldersrelaterat slitage.

Formgivare

Auktionen avslutas
5 dagar 1 timme
1 500
15 705
1 703
Utropspris
1 900 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 550 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
17 jan 18:19
1 500 EUR
17 jan 13:29
1 200 EUR
17 jan 13:29
1 100 EUR
17 jan 13:28
1 000 EUR
17 jan 13:28
800 EUR
17 jan 13:27
500 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - V100