Servis ca 101 dlr "Hörningsholm", Strömbergshyttan 1900-talets början
Bestående av;
18 champagnekupor,
18 selter/vatten,
17 vitvin,
16 vin,
17 starkvin,
13 likör,
1 karaff höjd 18 cm (saknar propp),
1 karaff höjd 23 cm
Åldersrelaterat slitage. Nagg. Repor.