Matgrupp, 7 delar, Miranda of Sweden, 1900-talets senare del

Vitlackerade. Runt matbord och nedåt avsmalnande ben. Två iläggsskivor á 50 cm. Längd 120-220, diameter 120, höjd 73 cm. Etikettmärkt. Stolar med genombruten rygg och lös, stoppad sits med textilklädsel. Kopplad benställning. Sitthöjd 48, höjd 94 cm.

Märken. Repor. Smärre slitage. Smärre fanerskador.

Auktionen avslutas
6 dagar 11 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö