Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA

Stomme av metall, fyra hyllplan av fanerad ek, ca 170x33x160 cm

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Något ojämn.

Auktionen avslutas
6 dagar 22 timmar
500
48
54
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 550 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
21 jan 19:33
500 SEK
21 jan 16:14
400 SEK
21 jan 14:25
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Bukowskis Malmö