BESTICKSERVISDELAR, 128 delar, nysilver, GAB, Stockholm, 1900-tal.

Matgafflar, tolv st.
Matsknivar, tolv st.
Matskedar, tolv st.
Förrättsgafflar, tolv st.
Förrättsknivar, tolv st.
Förrättsskedar, tolv st.
Smörgåsgafflar, tolv st.
Smörgåsknivar, tolv st.
Kaffeskedar, tolv st.
Smörknivar, sex st.
Såsslev.
Glasskedar, två st.
Sardingaffel.

Lätt bruksslitage.

Utropspris
1 200 SEK