19345
FÄLLSTOL, björk. 1900-talets början.
FÄllstol, björk. 1900 talets början

Broderad sits med blommor. H 50.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 SEK