SELBÅGE

Mässing och skinn. Märkt N.P Linderberg Sundswall, 1800-tal.

Båge och spännen av mässing, kuddar och remmar i brunt skinn. L 43.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    4418509 bukobject
    • 4418509 thumb
    • 4418513 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss