LITOGRAFIER, 6 st, Vanity fair. Utgivna 1868-1914.

Karikatyrer föreställande 'A great cellist', 'Kubelik', 'The last of a classic school', 'Wondering minister', 'Eduard Strauss' samt 'First violin'. Tryckta av Vincent, Brookes och Day. Bildstrl 31x18.

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 000 SEK