PARTI MODELLTÅG samt RÄLSDELAR, bl a Märklin.

Olika skalor och fabrikat. Bl a Märklin H0, ca 55 delar. Diverse originalkartonger medföljer.

Bruksslitage. Vissa del ej kompletta. Mindre skador.

Utropspris
1 200 SEK