Lockkarott. Sockerskål. Sex assietter. Sex koppar med fat. Fyra äggkoppar. Gräddsnipa. Såssnipa. Sex mindre tallrikar. Sex djupa tallrikar. Tre uppläggningsfat. Tre uppläggningsskålar. Sex tallrikar.
Bruksslitage. Tre delar med nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.