SERVISDELAR, 44 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand.

Lockkarott. Sockerskål. Sex assietter. Sex koppar med fat. Fyra äggkoppar. Gräddsnipa. Såssnipa. Sex mindre tallrikar. Sex djupa tallrikar. Tre uppläggningsfat. Tre uppläggningsskålar. Sex tallrikar.

Bruksslitage. Tre delar med nagg.

Utropspris
2 500 SEK