Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI SILVER, 5 delar. 1900-tal. Tot ca 400 gr.

Såsskål, Danmark, l 13. Oljelampa, C.G Hallberg 1919, h 10. Ströare, England, h 9. Bägare, importstämplar, diam 6-7,5.

Smärre bruksslitage, inskription.

Utropspris
1 200 SEK