Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 5 delar. 1900-tal. Tot ca 400 gr.

Såsskål, Danmark, l 13. Oljelampa, C.G Hallberg 1919, h 10. Ströare, England, h 9. Bägare, importstämplar, diam 6-7,5.

Smärre bruksslitage, inskription.

Lähtöhinta
1 200 SEK