BORDSLAMPA, silver. NK (Nordiska Kompaniet) 1900-talets första hälft.

Balusterformad på rund fylld fot. H 32 inkl lampmontering.

Något böjd. Lagning/lödning upptill. Graverad inskription runt foten.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

740. Bjørn Nørgaard, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK