Madeleine Pyk – en samling F769

Olof Ahlberg

(Sverige, 1876-1956)
Olof Ahlberg
(Sverige, 1876-1956)

OLOF AHLBERG, skulptur, gips, sign a tergo.

Bemålad gips i form av torso. H 20.

Lagningar samt nagg.

Konstnär

Representerad på Nationalmuseum i Stockholm.

Utropspris
2 500 SEK