Madeleine Pyk – en samling F769

OKÄND KONSTNÄR, färgetsning, sign numr XVIII/XL, 1900-talets andra hälft.

Röd man på cykel. Plåtstorlek 48,5 x 34,5.

Ej examinerad ur ram. Blad något buckligt.

Utropspris
2 000 SEK