INVIGNINGSPROGRAM FÖR JÄRNVÄG, Sarni-Kiev, 25 juni 1909.

Pärm i vit skinnimitation med präglad och förgylld text under Kejserliga ryska vapnet. Tryckt innehåll av tidtabell resp handkolorerad karta.

Slitage. Gulnad med fläckar.

Utropspris
1 000 SEK