STIG BLOMBERG, PLAKETT, förgylld brons, Albert Bonniers förlag, 1958.

"Ord ha vingar. Albert Bonniers förlag", ca6,5 x 7.

Obetydligt slitage. Gåvogravyr.

Utropspris
1 200 SEK