BORDSDEKORATIONER, 8 st, samt PLAKETTER, 2 st. Bl a Bengt Berglund, Gustavsberg.

Olika glasyrer och storlekar. H 2,5-11. Plaketternas längd 16 och 27.

Plaketterna med lagning och nagg. Krackelerade. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK