FÅGELBUR, 1800-tal.

FÅGELBUR, 1800-tal.

Ekfanérad. 2 kvarvarande galler undeliggande låda. L 32, b 20, h 39.

Omfattande skador, sprucket glas, fanérskador, gallerdelar saknas.

Utropspris
1 500 SEK