LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, Gunnar Ander, Ystad metall. 1900-talets mitt.

För 2-4 ljus. En försedd med ljusmanschetter av klart glas. H 13,5-15. Märkta Ystad Metall Made in Sweden.

Mindre repor.

Utropspris
1 500 SEK