Hänge i silver, Lagerströms Fabriks AB, Stockholm 1946, L 3 exklusive montering. Pansarkedja i silver, L 44. 3 par örhängen, sterlingsilver, L ca 1. Brosch i form av blomma, sterlingsilver, L 3. Armband, sterling silver, L ca 19,5.
Slitage. Repor.