Smycken
291337

PARTI SMYCKEN, 6 delar, silver och translucid emalj, bl a Lagerströms Fabriks AB, Stockholm 1946. Tot vikt ca 42,1g.

Hänge i silver, Lagerströms Fabriks AB, Stockholm 1946, L 3 exklusive montering. Pansarkedja i silver, L 44. 3 par örhängen, sterlingsilver, L ca 1. Brosch i form av blomma, sterlingsilver, L 3. Armband, sterling silver, L ca 19,5.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 200 SEK