Skiva med glas. Intarsiadekor av apa, gaseller och elefanter. En sida med två dörrar med bakomliggande hyllor för glas. En sida med dörr samt hyllplan. L 65, B 47, H 55. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Smärre nötmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.