Adolph von Menzel

(Tyskland, 1815-1905)
Adolph von Menzel
(Tyskland, 1815-1905)

ADOLPH VON MENZEL, efter, litografiskt tryck. 1900-tal.

"Flötenkonzert Friedrich des Grossen in Sanssoouci". Bildstrl 62 x 91.

Gulnad. Smuts. Veck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
3 000 SEK