LJUSSTAKAR, 1 par, brons, empire, tidigt 1800-tal.

Kolonner med dekor av stiliserade blomhuvuden. Lösa ljusmanschetter. H 28.

En med smärre lagning. En med litet hål i kolonnen. Några repor.

Utropspris
6 000 SEK