UNIFORM, 4 delar, modell ä, troligen fänrik, tidigt 1900-tal.

Mörkblå, jacka, två par byxor med förgyllda revärer. Jackans längd ca 74 från krage till nedre del, byxornas l ca 97-107. Uniformsmössa.

Slitage, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK