VILFÅTÖLJ, Lignet Roset, Frankrike, 1900-talets slut.

Ljusröd avtagbar klädses samt fotskydd. Stålben. L 90, b 135, h 70

Slitage. Mindre smuts. Små revor på undersida.

Utropspris
2 000 SEK