SKÅP, Eugene Höglund, Bildhugg-verkstad, Vetlanda, sign o dat-46.

Ek. Riktskulpterad dekor. dörr men innanförliggande glasskivor. L 104, b 11, h 140. Nyckel finns.

Slitage, repor, anlöpningar.

Utropspris
3 000 SEK