PARTI MINIATYRER, 11 st, stengods, Stig Lindberg, Carl-Harry Stålhane, John Andersson, Gunnar Nylund bl a.

H 2 - 14.

Lättare slitage, mindre tillverkningsdefekter. En miniatyr med lagningar samt en med skada på mynning.

Utropspris
1 500 SEK