DAMARMBANDSUR, gulddoublé, Leloc, Schweiz, 1900-talets mitt. Vikt 18 g.

Manuell. Nr 18219. Urtavla med timmar och minuter. Armlänk i svart tygband. I ask från A/B Nordiska Kompaniet URAVDELNINGEN. L 16,5.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK