FILMMANUSKRIPT, 3 st, Sverige 1940-tal.

"Blåjackor" från 1945, "Musik i mörker" från 1948 och "Skepp till Indialand" från 1947. De två sistnämnda med Ingemar Bergman som regissör. Häftade med pappersomslag.

Slitage, anteckningar i Blåjackor, ej genomgångna.

Utropspris
1 200 SEK