BUTIKSSKYLT, Städernas Försäkringsbolag, 1900-talets första hälft.

Dubbelsidig. Bemålad plåt. L 71.

Sedvanligt ytslitage, repor, bucklor, anlupen samt färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK