Frank William Warwick Topham

(Storbritannien, 1838-1924)
Frank William Warwick Topham
(Storbritannien, 1838-1924)

FRANK WILLIAM WARWICK TOPHAM, möjligen, olja på duk, sign.

Solbelyst sydländskt stadsmotiv med hamn och figurer i förgrunden. 74 x 62.

Mindre färgbortfall. Några repor.

Utropspris
15 000 SEK