Frank William Warwick Topham

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1838-1924)
Frank William Warwick Topham

FRANK WILLIAM WARWICK TOPHAM, möjligen, olja på duk, sign.

Solbelyst sydländskt stadsmotiv med hamn och figurer i förgrunden. 74 x 62.

Mindre färgbortfall. Några repor.

Lähtöhinta
15 000 SEK