BESTICKSUPPSÄTTNING, 103 delar, silverhalt 800, Tyskland, 1900-tal. Vikt ca 5402 g.

12 matgafflar, 12 matknivar, 12 matskedar, 12 dessertgafflar, 12 knivar (mindre), 12 fiskgafflar, 12 skedar (mindre), 12 kaffeskedar, 5 serveringsbestick, 2 tårtspadar. Rostfria knivblad.

Bruksslitage.

Utropspris
10 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

20. Byrå, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK